Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sony me telefon të ri në javën tjetër

Teknologji  |  21.02.2018 Ora 9:54   
Sony me shumë gjasa do të prezantojë diçka të re në Kongresin Mobil Botëror që mbahet javën e ardhshme në Barcelonë.
 
Përmes llogarisë Sony Xperia, kompania publikoi një video ngacmuese dhe në titullin e saj shkruhet #SonyMWC.
 
Gjithashtu thotë se çfarëdo që do të prezantohet, data 26 Shkurt do të jetë momenti kur do të merret vesh.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Teknologji

Marketing