Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sophie Turner dhe Kit Harington rikrijojnë skenën e famshme të përqafimit nga GOT

Film  |  23.09.2019 Ora 11:40   
Yjet e Game Of Thrones ishin të gjithë të pranishëm në mbrëmjen e ndarjes së cmimeve Emmy, kështu ata dukej sikur ishin përmalluar për njëri tjetrin, meqë u panë duke kaluar shumë kohë të mirë pranë njëri tjetrit.

Në anën tjetër ranë në sy të kamerave Sophie Turner e cila luajti Sansa Stark në GOT dhe  Kit Harrington “vëllai” I saj Jon Snow, të cilët u përqafuan në atë mënyrë sa që të gjithëve ju kujtua skena e ngjashme e tyre e përqafimit si motër e vëlla në finalen e Game Of Thrones në Maj, kur ata vazhdojnë jetën secili ndryshe dhe kur Sansa bëhet mbretëresha e Veriut, e Jon shkon sërish tek Kështjella e Zezë.

Edhe pse sezoni I fundit I GOT u kritikua jashtë mase meqë nuk doli të ishte as afër pritshëmrive të publikut që e adhuronte, ai vazhdon të jetë seriali më I suksesshëm. /radioplus/  
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing