Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nicki Minaj rikthehet përkohësisht në muzikë, lanson këngë të re (Video)

Muzikë  |  26.09.2019 Ora 11:51   
Nicki Minaj ka pauzuar përkohësisht nga pensionimi për të bashkuar forcat me reperin tjetër amerikan PnB Rock.

Kënga e publikuar titullohet “Fendi”, që për producent ka Murda Beatz, shkruan RadioPlus.

Këngën mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe radioplus.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing