Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kanye West shtyn datën e lansimit të albumit "Jesus Is King"

Muzikë  |  26.09.2019 Ora 11:54   
Para pak kohësh kur Kanye West dha datën e 27 shtatorit për lansimin e albumit të ri “Jesus Is King”, si duket kjo nuk do të ndodhë.

Burimet pranë reperit bëjnë të ditur se Kanye ende nuk është gati për lansimin e albumit dhe se datë tjetër nuk ka dhënë, shkruan RadioPlus.

Për setin e këngëve “Jesus Is King” duhet të presim edhe pak.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing