Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

ON THIS DAY - CHRISTINA MILIAN (VIDEO)

Muzikë  |  26.09.2019 Ora 11:55   
Ditëlindjen e 38-të sot feston aktorja, këngëtarja dhe tekstshkruesja amerikane, Christina Milian. 

Karrierën muzikore, Milian e filloi në moshën 19 vjeçare duke nënshkruar me Def Jam. Gjatë karrierës ajo ka lansuar shumë albume, duke spikatur me singlet si “Am to Pm” dhe “When You Look at Me” që patën shumë sukses, shkruan RadioPlus.

Christina vazhdon të jetë aktive në botën e muzikës.


Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing