Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Travis Scott do të lansoj këngë të re këtë të premte

Muzikë  |  01.10.2019 Ora 11:50   
Reperi amerikan Travis Scott ka konfirmuar se do ta lansoj singling e tij më të ri këtë javë.

Kënga që do të arrijë të premtën do të titullohet “Highest in the Room” dhe do të jetë e para pas shumë muajsh, shkruan RadioPlus.

Scott e ka kënduar këngën e re një muaj më parë gjatë festivalit Rolling Loud në Miami.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing