Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Whitney Houston, Motorhead dhe Notorious B.I.G. në garë për yllin në Rock and Roll Hall of Fame 2020

Muzikë  |  16.10.2019 Ora 11:06   
Whitney Houston, Motorhead dhe Notorious B.I.G. janë në garë për t’u nderuar me një yll në Rock and Roll Hall of Fame për vitin 2020.

Gjithsej të nominuar për vitin e ardhshëm janë nëntë artistë të ndryshëm, por më këta tre që janë favoritë kryesor për nderim më një yll, shkruan RadioPlus.

Ceremonia e nderimit të artistëve do të jetë në janar të vitit 2020.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing