Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nicki Minaj ka gati bashkëpunimin me këngëtaren britanike Adele

Muzikë  |  17.10.2019 Ora 11:21   
Edhe pse më vonë është mohuar nga Minaj, si duket bashkëpunimi me këngëtaren britanike Adele do të ndodhë shumë shpejtë.

Në rrjetin social Twitter, Nicki Minaj ka shkruar se kënga me Adele ka përfunduar, duke e përditësuar më vonë se kishtë bërë shaka, shkruan RadioPlus.

Por sipas disa raportimeve, dueti do të ndodhë dhe do të vijë si befasi për fansat.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing