Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Niall Horan ka zyrtarizuar datat për turin e koncerteve “Nice to Meet Ya”

Muzikë  |  31.10.2019 Ora 12:11   
Niall Horan ka zyrtarizuar datat për turin e koncerteve “Nice to Meet Ya”.

Këngëtari britanik do të promovoj albumin e tij të ardhshëm në Shtetet e Bashkuara, ku mysafirë do ti ketë edhe Louis Tomlinson, Lewis Capaldi dhe këngëtarin e ri Fletcher, shkruan RadioPlus.

Turi i koncerteve do të mbahet në muajtë prill dhe maj.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing