Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“Terminator:Dark Fate”në majë të Box Office

Film  |  04.11.2019 Ora 13:45   
Përkundër se është një ndër filmat më të njohur në botë sa I përket emrit, filmat Terminator vetëm se kanë kaluar nëpër listat e filmave të lansuar pa pasur ndonjë sukses.

As “Terminator: Salvation” dhe “Terminator:Genisys” nuk ishin në gjendje të kalonin 50 milion dollarët gjatë shfaqjes në fundjavë si debutues. Por rikthimi I James Cameron si skenarist dhe producent, si dhe I aktores në rol kryesor Linda Hamilton, Paramount Pictures kishte një shpresë se ky film do të ketë një sukses dhe me Tim Miller në krye.

Por megjithatë edhe pse “Terminator: Dark Fate” arriti të marrë kurorën e më të mirit këtë fundjavë , numrat nuk japin edhe shumë shpresë. “Terminator: Dark Fate” kështu hodhi në vendin e dytë filmin “ Joker”, ndërsa “Maleficent:Mistress Of Evil” gjendet në vendin e tretë. Filmi “Harriet” debuton në vendin e katërt këtë javë, ndërsa “The Addams Family” ulet për dy pozita më poshtë, në vendin e petsë.

“Terminator: Dark Fate” është duke u shfaqur edhe në kinemanë më të mirë në vend Cineplexx, për orare dhe detaje të tjera mund të klikoni në web faqen https://www.cineplexx-ks.eu/
 / radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing