Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Mbahet premiera e “Charlie’s Angels” në LA

Film  |  12.11.2019 Ora 10:52   
Ribërja e filmit të famshëm “Charlie’s Angels” do të jetë nëpër kinema nga e premtja, ndërsa Kristen Stewart, Naomi Scott dhe Ella Balinska do të jenë Engjejt në këtë film.

Dhe vetëm katër ditë para se filmi të fillojë shfaqjen Kristen Naomi dhe Ella morën vëmendjen në tepihun e kuq për premierën e filmit në Los Angeles. Filmi ka për regjisore Elizabeth Banks, ndërsa skenarin e shkruajtën Evan Spilliotopoulos dhe David Auburn.

Treshja prej aktoresh si gjeneratë e re e Engjejve punojnë për një agjension privat dektektivësh. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing