Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Messi dhe Pique jashtë, Ansu Fati në listën e skuadrës së Barcelonës kundër Inter

Sport  |  09.12.2019 Ora 15:18   
Barcelona ka bërë të ditur listën e skuadrës së tyre në CHL për të vizituar Interin deri sa Messi pushon, Fati kthehet.

Valverde bën rotacion të madhë pasi katalanët tashmë kanë rezervuar vendin e tyre të parë në Grupin F. Shumë lojtarë të rinj nga Barca B iu është një shans për të treguar veten në skenën e CHL.  Messi, Pique & Roberto iu është dhënë pushim.  Ndërsa të lënduarit Alba & Semedo mbeten jashtë pavarësisht se janë kthyer në stërvitjen e ekipit.

Skuadra e plotë:

Portier: Ter Stegen, Neto, Inaki Pena

Mbrojtës: Todibo, Lenglet, Waga, Umtiti, Junior, Araujo, Morer

Mesfushor: Rakitic, Sergio Busquets, Alena, De Jong, Vidal, Puig

Sulmues: Griezmann, Suarez, Ansu Fati, Carles Perez. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing