Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jennifer Aniston, Brad Pitt, Renee Zellweger e Joaquin Phoenix vetëm disa nga fituesit e SAG Awards

Film  |  20.01.2020 Ora 11:27   
Jennifer Aniston edhe vetë u shokua kur u thirr emri I saj për të marrë cmimin si aktorja më e mirë në Drama Series, dhe kjo pikërisht erdhi pasi ish I dashuri I saj Brad Pitt mori cmimin si më I mirë aktor në rol dytësor.

Në anën tjetër cmime për rolet kryesore morën aktorët Renee Zellweger për rolin e saj në filmin “Judy” dhe Joaquin Phoenix për rolin e tij si Joker në filmin me të njejtin titull.  

Aktori më I mirë në Drama Series fitoi Peter Dinklage nga seriali I famshëm “Game Of Thrones”, më e mira femër në rol dytësor u shpall Laura Dern për rolin e saj në “Marriage Story”./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing