Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Louis Tomlinson ka publikuar këngën "Walls" (Video)

Muzikë  |  20.01.2020 Ora 11:40   
Louis Tomlinson ka publikuar këngën e tij më të re.

Ish-anëtari i grupit One Direction, projektin e ri e ka titulluar “Walls”, dhe e ka sjellur me videoklip, shkruan RadioPlus.

Tomlinson poashtu do të lansoj edhe albumin po me të njejtin emër, “Walls” në fund të këtij muaji.


Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing