Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Steven Spielberg I “turpëruar” pasi vajza e tij deklaroi se ka hyrë në botën e porno-s

Film  |  24.02.2020 Ora 14:18   
Pasi u deklarua publikisht Mikaela Spielberg 23 vjece, se tashmë është zyrtarisht në botën e filmave porno, në media u tha se babai I saj regjisori I famshëm Steven Spielberg ka përkrahë vajzën  e tij të adoptuar për këtë vendim.

Por që një burim pranë regjisorit I ka thënë gazetës The Sun, se në fakt ai është I shqetësuar dhe I turpëruar.

“Siguria ime ka qenë gjithmonë prioriteti I tyre” – ka thënë Mikaela në një intervistë, ai ka treguar se vizionin e  saj të së ardhmes, që të hyjë në botën e filmave porno, e kanë mbështetur të dy prindërit e saj adoptues, si Steven po ashtu edhe gruaja e tij Kate.

“Nuk jam duke e bërë këtë për të lënduar dikë, por për të nderuar trupin tim” – ka thënë ndër të tjera ajo. /radioplus/  
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing