Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lansohet traileri I rradhës I filmit “A quiet Place Part II” (VIDEO)

Film  |  25.02.2020 Ora 11:37   
“ A Quiet Place “ u lansua në vitin 2018 dhe la pa frymë shumë njerëz adhurues të filmave që ngrijnë gjakun për disa sekonda. Ndërsa tani shumë shpejt pikërisht në muajin Mars do të lansohet pjesa e dytë e këtij filmi, ku në rolin kryesor sërish është aktorja Emily Blunt.

Vetëm dje është lansuar traileri I tretë I këtij filmi, që me gjasë do të jetë edhe I fundit, meqë filmi do të lansohet muajin e ardhshëm. Traileri I fundit nuk është se zbuloi diqka të re por që në fakt mund të arrijë të ndërtojë tensione dhe mund të ndihmojë në parashikime.

Edhe kjo  pjesë e filmit ka për regjisorë John Krasinski , ndërsa në rolet e tyre mbesin Evelyn rol I luajtur nga Blunt, dhe fëmijët e saj Regan rol I luajtur nga Millicent Simmonds dhe Marcus luajtur nga Noah Jupe. Aktor të ri në këtë pjesë të dytë të filmit janë Cillian Murphy dhe Djimon Hounsou. “A Quiet Place Part II” do të godasë kinematë me datën 20 mars./radioplus/


 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing