Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Zara Larsson paralajmëron album të ri

Muzikë  |  02.06.2020 Ora 11:29   
Këngëtarja e suksesshme suedeze, Zara Larsson, i ka ngacmuar fansat duke thënë se albumi i saj i shumëpritur që vjen pas incizimit të vitit 2017, “So Good”, do të lansohet së shpejti.

Këngëtarja e hitit “Lush Life”, prej albumit të saj të fundit i ka lansuar edhe disa këngë të mirëpritura nga publiku si: “Ruin My Life”, “Don't Worry Bout Me”, “Wow” dhe “Like It Is”, që erdhi në bashkëpunim me dyshen, Tyga dhe Kygo.

Datë për albumin ende nuk ka dhënë.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing