Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Publikohet albumi post mortum i të ndjerit Juice WRLD

Muzikë  |  10.07.2020 Ora 10:39   
Albumi post-mortum i të ndjerit Juice ërld është publikuar edhe zyrtarisht sot për publikun.

Seti i këngëve titullohet "Legends Never Die". Me shumë bashkëpunime mes Halsey, Trippie Redd dhe Marshmello, albumi përmban plotë 21 këngë gjithsej, shkruan RadioPlus.

Albumin e gjeni në Youtube dhe Spotify.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing