Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

"Panorama" nga Ardiani e Xhensila po kryesojnë në shtetet e jashtme (Video)

Muzikë  |  15.07.2020 Ora 10:51   
"Panorama" e Ardianit dhe Xhensilës po del të jetë shumë e suksesshme.

Kënga po dëgjohet shumë edhe jashtë trojeve shqiptare, ku kjo këngë është e para momentalisht në toplistat në Zvicër, shkruan RadioPlus.

Ky është një sukses i rradhës e dy artistët u bënë bashkë për herë të dytë për një duet, i cili deri tani ka marrë mbi 4.5 milionë klikime në kanalin YouTube.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing