Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Tina Turner po rikthehet me këngë pas plotë 11 vitesh

Muzikë  |  15.07.2020 Ora 10:52   
Tina Turner po rikthehet pas pensionimit për ta sjellë një version të ri të hitit të saj ikonik të vitit 1984, “What's Love Got To Do With It”.

Kënga po vjen në bashkëpunim me DJ dhe producentin e njohur muzikor, Kygo, ku kjo do të jetë kënga e parë për 80 vjeçaren që pas pensionimit në vitin 2009, shkruan RadioPlus.

Remixi i kësaj kënge do të publikohet këtë të premte.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing