Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Troy Sivan publikon këngën "Rager Teenager" (VIDEO)

Muzikë  |  06.08.2020 Ora 10:50   
Troy Sivan ka shpërndarë këngën dhe videoklipin e tij më të ri.

Singli që vjen nga këngëtari britanik titullohet "Rager Teenager" dhe është kënga e tretë për këtë vit, pas "Easy" dhe "Take Yourself Home", shkruan RadioPlus.

Këngën keni mundësinë ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe në faqen radioplus.fm.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing