Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Craig David ka qenë i zënë gjatë kohës kur ishte në bllokim për shkak të pandemisë së koronavirusit duke punuar në projektet e reja

Muzikë  |  23.10.2020 Ora 11:10   
Prodhuesi i hitit '7 days' Craig David ka qenë shumë i zënë me projektet e reja gjatë kohës kur ishte në bllokim për shkak të pandemisë së koronavirusit. Ai përshëndeti bashkëpunëtorin e tij te hitit 'Really Love' KSI. Dhe tha se ishte mahnitur me frymëzimin e tij dhe me energjinë e tij.

Ai tha: "Kjo më ka nxitur. Është kjo që ka ndihmuar jetëgjatësinë time në industri. Ndihem i ri kur takoj njerëz me ide të ndryshme dhe jam gjithmonë duke mësuar."

Poashu Craig tha se shpreson se ai mund ta mbajë karrierën e tij "përgjithmonë".
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing