Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Elton John falenderon këngëtaren Teyana Taylor

Muzikë  |  23.10.2020 Ora 11:18   
Legjenda e muzikës Elton John e ka përshëndetur këngëtaren e zhandrit ‘R&B’ 29 vjeçaren Teyana Taylor duke iu falenderuar për këngën e saj 'Lose Each Other', në të cilën ai luan pianon, dhe bëri thirrje për video me më pak twerking dhe më shumë "mesazhe".

Elton tha në një video të postuar në Instagram disa fjalë drejtuar këngëtares Teyana: "Ajo që bëtë në video ishte kaq e bukur dhe fuqizuese.
"Videot normale të kohës moderne nuk po sjellin asnjë mesazh, ndërsa kjo që bëtë ju ishte një pjesë e artit.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing