Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sot publikohet bashkëpunimi i Dua Lipës dhe Miley Cyrus, “Prisoner”

Muzikë  |  19.11.2020 Ora 13:18   
Dua Lipa dhe Miley Cyrus do ta publikojnë këngën “Prisoner”.

Dyshja kanë shpërndarë fotot se si do të duket videoklipin i tyre i përbashkët.

Miley postoi një fotografi të saj me make-up në instragm dhe shkroi: "COMING 4 Blood #PRISONER Feat. @DUALIPA (sic)"

Ndërsa pjesë nga klipi ka ndarë në Instagram edhe Dua Lipa.

Ajo ka shkruar për orën e publikimit ndër të tjera që sipas saj në Londër klipi do të publikohet sot në orën 16:00 "PRISONER @MILEYCYRUS 19NOVOV 16:00 LA / 7:00 NYC / 12AM LONDON / 11AM SYDNEY / 8AM PEKIN (sic)”, ka shkruar Lipa.

Në tetor, Miley u kishte thënë fansave se mund të prisnin duetin e saj me Duan "shumë shpejt", duke pranuar se ishte krenare për melodinë.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing