Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Satchel dhe Jackson, përzgjedhen Ambasadorët e “Golden Globe”

Film  |  14.01.2021 Ora 8:35   
Fëmijët e Spike Lee, Satchel dhe Jackson, kanë bërë histori duke u emëruar Ambasadorët e “Golden Globe” për këtë vit.
 
Përzgjedhja, e bërë nga anëtarët e “Hollywood Foreign Press Association”, shënon herën e parë që dy vëllezër e motra me ngjyrë u jepet ky titull, ndërsa Jackson është ambasadori i parë mashkull i zi.
 
Ambasadorët e “Golden Globe”, të cilët përzgjedhen zakonisht fëmijë të yjeve të Hollivudit, ndihmojnë gjatë shfaqjes së çmimeve dhe rrisin vetëdijen për bamirësi,
 
Duke përgëzuar fëmijët e tyre, krijuesi i filmit Spike, nominuar tre herë për Golden Globe, dhe gruaja e tij producente, Tonya Lewis Lee, u kanë kërkuar atyre  të argëtohen si "Ambasadorët" e Golden Globes.
 
Çmimet e “Golden Globe” pritet të mbahen më 28 Shkurt.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing