Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Filmi “shërues” i Kevin Hart

Film  |  21.06.2021 Ora 8:04   
Kevin Hart shpreson që filmi i tij i ri “Fatherhood”, të jetë një film klasik i mirë.
 
Filmi i fundit i aktorit 41-vjeçar bazohet në historinë e vërtetë të Matt Logelin, i cili mbeti  një baba i vetëm kur gruaja e tij Liz vdiq papritur pas lindjes së vajzës së tyre Maddy.
 
 Kevin shpreson që filmi të ndihmojë ata që  ballafaqohen me vuajtje.
 
“Mendoj se është një film që do të lëvizë gjërat në nivele të ndryshme. Unë shpresoj që ai mësim, të zgjasë përgjithmonë, që njerëzit të jenë në gjendje të kthehen gjithnjë dhe të shikojnë të ardhmen”, tha Hart.
 
Filmi bazohet në një libër që Matt e shkruajti për përvojat e tij dhe Kevin shtoi se gjëja më e rëndësishme ishte "të jetë i sigurt që ta bëjë si duhet historinë e tij.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing