Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“The Ice Road”, filmi më i ri i Liam Neeson

Film  |  24.06.2021 Ora 7:56   
Aktori 68-vjeçari Liam Neeson vjen me një film të ri aksion, pavarësisht paralajmërimeve se do të heqë dorë.
 
 
“The Ice Road”, është filmi më i ri i aktorit, i cili do të lansohet më 25 qershor të këtij viti.
 
 
Filmi është xhiruar vitin e kaluar, dhe i njëjti është blerë nga Netflix, për një shumë prej 18 milionë dollarësh.
 
Personazhi i tij Mike është një shofer i cili e udhëheq një mision të rrezikshëm mbi një oqean të ngrirë, për t’i shpëtuar disa minatorë të bllokuar në një minierë diamanti të shembur.
 
Në film po ashtu luajnë aktorët Ray McKinnon, Marcus Thomas, Benjamin Walker dhe Amber Midthunder, derisa regjinë dhe skenarin e tij e ka bërë regjisori i filmit “The Punisher”, Jonathan Hensleigh.
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing