Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Marisa Tomei falënderon fansat e “No Way Home”, për mbështetjen e tyre

Film  |  31.08.2021 Ora 9:10   
Marisa Tomei ka falënderuar fansat e “Spiderman” për reagimet pozitive dhe mbështetjen e tyre ndaj trilerit të filmit të ri “No Way Home”.
 
Aktorja ka përsëritur rolin e May Parker, në filmin e ardhshëm, dhe ajo në Instagram ka shkruar për të falënderuar fansat për reagimet e tyre.
 

"Përshëndetje miq. Faleminderit për gjithë dashurinë për Spidey. Për rimorkio. Faleminderit për fansat e Majit ... Unë jam e ngazëllyer për ju që do ta shihni filmin - vetëm pas disa muajsh”, tha Marisa,
 
Aktorja edhe më parë luajti në “Spider -Man: Homecoming” dhe “Spiderman: Larg Home”.
 
Në fillim të këtij muaji, trileri i filmit të tri “No way home”, theu rekordet e shikueshmërisë të mbajtura më parë nga “Avengers: Endgame”, duke arritur më shumë se 350 milionë shikime në vetëm 24 orë.
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing