Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Justin Lin: “Fast & Furious” do të përfundojë” me "një kapitull në dy filma"

Film  |  23.09.2021 Ora 8:11   
Regjisori Justin Lin ka konfirmuar se “Fast & Furious” do të përfundojë me një kapitull në dy filma.
 
Regjisori 49-vjeçar ka punuar për të përfunduar dy filmat e fundit në “The Fast Saga” dhe zbuloi se një histori e vetme do të tregohet gjatë rrjedhës së “Fast and Furious 10” dhe “Fast and Furious 11”.
 
"Ideja që kapitulli i fundit të jetë dy filma është e saktë. Më duhet të them, jam shumë i lumtur, sepse mendoj kur kam hyrë për herë të parë në këtë ekskluzivitet , një vazhdim nuk ishte i dhënë. Ju duhej ta fitonit, e dini?”, tha Justin, i cili më parë ka drejtuar pesë filma “Fast and Furious”.
 
 
Regjisori është i vendosur t'i japë fund serisë së filmit me stil dhe është i bindur se qasja për të treguar një histori në dy filma është e duhura.
 
"Çdo ditë kur zgjohem, po përpiqem të rikonfiguroj dhe të sigurohem që gjithçka që po flasim për procesin e mençur do të japë rezultatin më të mirë”, ka shtuar ai.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing