Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Snoop Dog ka njoftuar se nëna e tij Beverly nuk jeton më

Muzikë  |  26.10.2021 Ora 11:52   
Ka kohë që Snoop Dog i ka mbajtur të njoftuar fansat e tij se nëna e tij po vuan edhe më tutje nga sëmundja, por që ajo është person i fortë dhe po mundohet ta mposhtë atë.

Por këtyre njoftimeve nga Snoop tashmë i ka ardhë fundi, meqë ai njoftoi në Instagramin e  tij se nëna e tij Beverly Tate ka ndërruar jetë.

“Faleminderit Zot që më dhurove një engjëll për nënë” ka qenë vetëm njëri nga postimet e Snoop në Instagram.
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing