Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Antonio Conte pranon se niveli në Tottenham nuk është i lartë pas humbjes tronditëse nga NS Mura

Sport  |  26.11.2021 Ora 10:42   
"Pas tre javësh po filloj të kuptoj situatën. Nuk është e thjeshtë. Në këtë moment niveli në Tottenham nuk është aq i lartë," Antonio Conte jep vlerësimin e sinqertë teksa Spurs pësojnë humbje poshtëruese në Ligën e Konferencës së Evropës ndaj vogëlushit slloven NS Mura.

Antonio Conte thotë se ai nuk është një "magjistar" dhe tani e kupton madhësinë e punës në duart e tij në Tottenham pasi ata pësuan një humbje poshtëruese në Ligën e Konferencës së Evropës nga NS Mura.

Conte shikoi sesi skuadra e tij me 10 lojtarë u mund 2-1 nga skuadra sllovene - skuadra me renditjen më të ulët në Ligën e Konferencave të Evropës që kishte humbur të katër ndeshjet e tyre të mëparshme.

Conte, i cili u emërua për të zëvendësuar Nuno Espirito Santo tre javë më parë, është ngarkuar të kthejë Tottenhamin në tabelën e lartë të futbollit anglez.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Sport

Marketing