Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Justin Bieber përleshet me fansin që i kërkoi të bënin një fotografi

Muzikë  |  12.04.2018 Ora 10:52   
Këngëtari i famshëm, Justin Bieber duket se nuk është në periudhën më të mirë të jetës, për shkak të ndarjes me këngëtaren Selena Gomez.

Këngëtari i kanadez, së fundmi ka lënduar këmbën gjatë një ndeshje futbolli me miqtë e tij, dhe kur po largohej me dhimbje nga fusha drejt makinës, një fans duket se i cenoi privatësinë kangëtarit.

Ndërsa po përpiqej të hynte në makinë për t’u larguar, një burrë iu ofrua dhe i i kërkoi të bënte një fotografi me të. I panjohuri nxori celularin e tij dhe po përpiqej të shkrepte një foto, gjë që e nervozio Justin Bieber, i cili ia hodhi nga dora celularin, fansit.

“Largohu nga mua, zhduku që këtu”, i është drejtuar kështu Justin Bieber personit që tentoi të fotografohej me të. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing