Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​The Weeknd publikon videoklipin e " Call Out My Name" (Video)

Muzikë  |  13.04.2018 Ora 11:05   
Këngëtari i famshëm kanadez, The Weeknd, dy javë më parë publikoi albumin e tij më të ri me titull "My Dear Melancholy", ku një prej këngëve më të pëlqyera të këtij albumi është "Call Out My Name" e cila fillmisht është publikuar vetëm në versionin audio dhe vetëm për dy javë ka marrë reth 30 mijë klikime në YouTube, shkruan Radio Plus. 


Ndërkaq mbrëmë The Weeknd solli edhe videoklipin e këngës "Call Out My Name", e cila vetëm për pak orë ka mbledhur rreth 3 milionë shikime dhe po qëndron numër 1 në videot më të kërkuara në YouTube. /radioplus/


Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing