Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kanye West mund të dënohet me burgim, deri në 6 muaj

Muzikë  |  17.01.2022 Ora 10:16   
Policia në Los Angeles është duke e hetuar një rast sulmi fizik, të shkaktuar nga reperi Kanye West. Këngëtari dyshohet se grushtoi një fans të tij, i cili po afrohej te makina në të cilën gjendej ai, për të marr një autograf.

Viktima i tha policisë se rreth orës 03:00, ai pa reperin të ulur në makinën e tij pasi doli nga Magazina SoHo. Kur fansi iu afrua Ye, ai thotë se reperi u hodh nga makina e tij, e goditi me grusht në fytyrë dhe u largua.

Ye aktualisht po kalon një divorc të profilit të lartë me Kim Kardashian.
Nëse e gjithë ngjarja vërtetohet, reperi mund të vuaj dënim me burg deri në gjashtë muaj!

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing