Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Lana Del Rey sulmohet në koncertin e saj

Muzikë  |  19.04.2018 Ora 10:59   
Këngëtarja e njohur amerikane, Lana Del Rey të martën mbrëma është sulmuar nga një fans, në koncertin e saj në Los Angelos, koncerti i cili shënoi edhe fillimin e turneut të saj botëror, shkruan Radio Plus.

Një person ka vrapuar me shpejtësi të madhe drejt këngëtarës e cila ndodhej në skenë dhe ishte thuajse në përfundim të performancës së saj. 

Forcat e sigurisë kanë ndërhyrë menjëherë në sulm për të ndaluar personin, ndërsa ende nuk ka raportime mbi gjendjen e këngëtares 32 vjeçare.

Në internet tashmë janë shpërndarë fotografi dhe video nga ky sulm dhe shumë fansa po shprehin keqardhje për këtë që i ka ndodhur Lana Del Ray. /radioplus/


Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing