Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Beyonce rrëzohet gjatë përformancës në Coachella

Muzikë  |  23.04.2018 Ora 11:02   
Këngëtarja me famë botërore, Beyonce ka shkëlqyer në javën e parë në festivalin e artit dhe muzikës, Coachella 2018, me performancat e saj, shkruan Radio Plus.

Por java e dytë nuk ishte si e parë. Këngëtarja 36 vjeçare gjatë përformancës, bashkë me motrën Solange Knowles, të dyja janë rrëzuar në skenë, gjë që bëri publikun të qeshte.

Solange ishte ajo që u rrëzua e para, ndërsa Beyonce u rrëzua pas saj duke u përpjekur ta ndihmonte të ngrihej, por motrat Knowles këtë incident e kaluan me shumë sportivitet dhe vazhduan performance e tyre. /radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing