Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

‘My Big Fat Greek Wedding 3’ ka filluar xhirimet në Greqi

Film  |  23.06.2022 Ora 14:47   

Nia Vardalos ka konfirmuar se “My Big Fat Greek Wedding 3” ka filluar prodhimin në Greqi.
 
Aktorja kanadeze, e cili luan rolin e Toula Portokalos, ka zbuluar në Instagramin e saj, duke ndarë me ndjekësit: “Kam një njoftim.
“Ne jemi në Greqi duke filmuar My Big Fat Greek Wedding 3 dhe ju faleminderit shumë për mesazhet e bukura të pritjes.Unë jam në një dhomë të vogël duke u përgatitur për të zbritur dhe filmuar."

Aktorja e  Connie dhe Carla tregoi se xhirimet kishin filluar në Plaka Athinë dhe ajo do të drejtonte filmin.

Shumë fansa u gëzuan nga lajmi, me një person që shkroi: “Ti je kaq e mrekullueshme dhe meriton të gjitha gjërat e mëdha. Opa!!!”
Deadline raporton se Vardalos njoftoi lajmet për një film të tretë në prill të vitit të kaluar, por për shkak të pandemisë Covid-19, produksioni ka pasur pjesën e vet të vonesave.
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing