Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Johnny Depp do të filloj turneun me Hollywood Vampires në vitin 2023

Muzikë  |  23.06.2022 Ora 17:42   

Aktori Johnny Depp ka njoftuar se në verën e vitit 2023, ai do të fillojë turneun e tij të ardhshëm në të cilin do të jenë të pranishëm të gjithë antarët e grupit Hollywood Vampires.

Supergrupi, i përbërë nga Johnny Depp, Alice Cooper, Joe Perry dhe Tommy Henriksen, e bënë të ditur lajmin përmes faqës së tyre zyrtare të Instagramit gjatë të mërkurës, ku njoftuan se ky turne do të zhvillohet në Evropë.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing