Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Chadwick Boseman me rol kryesor në filmin aksion - triller "17 Brigdes"

Film  |  12.07.2018 Ora 11:51   
Karriera e tij tashmë është një zjarr i vërtetë, falë rolit të tij në filmin "Black Panther", por aktori Chadwick Boseman nuk dëshiron që ai të shihet vetëm në filmat Marvel. Ai tashmë ka pranuar të ketë rolin kryesor në filmin aksion - triller "17 Bridges".

Regjisori i filmit do të jetë Brian Kirk, ai që bëri "Game of Thrones", ndërsa skenari vjen ga Adam Mervis. Ngjarja lidhet me rolin e Boseman si oficer i NYPD, i cili gjendet duke bërë gjah për një vrasës të policëve.

Filmi do të fillojë xhirimet në shtatorin e këti viti, ndërsa producent ka Joe dhe Anthony Russo. Boseman gjithashtu do të ketë paraqitje në filmin e ardhshëm Avengers, i cili do të lansohet më 26 prill të vitit të ardhshëm. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing