Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lizzo shton datat e The Special Tour në Mbretërinë e Bashkuar

Muzikë  |  03.10.2022 Ora 17:07   

Lizzo ka paralajmëruar se do të sjellë 'The Special Tour' në Mbretërinë e Bashkuar në vitin 2023.

Këngëtarja e hitit "Juice" ka njoftuar një sërë takimesh në Londër, Mançester, Birmingham dhe Glasgow marsin e ardhshëm, për të cilat do të mbështetet nga këngëtari britanik Joy Crookes.

Fituesja e Grammy-t do të nisë turneun evropian në Oslo, Norvegji me datën 17 shkurt dhe do të përfundojë në arenën O2 të Londrës me datën 15 mars.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing