Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Demi Lovato shtrohet në spital pas një overdoze heroine

Muzikë  |  25.07.2018 Ora 11:23   
Këngëtarja e famshme amerikane, Demi Lovato është shtruar në spital, pas një overdoze heroine, me drogë, shkruan Radio Plus.

Sipas TMZ, Demi Lovato dje pasdite është dërguar me emergjencë nga shtëpia e saj në Hollywood Hills,
në një spital në Los Angeles, shkaku i mbidozës me heroine

Këngëtarja 25 vjeçare, Demi Lovato ka luftuar prej kohësh me varësinë ndaj drogërave.

Pas 6 vitesh rehabilitim, këngëtarja u ishte rikthyer drogërave dhe alkoolit, gjë të cilën ajo e pranoi me publikimin e këngës “Sober” vetëm një muaj më parë.

#prayforDemi është hashtagu që po përdoret në rrjete sociale në mbështetje të yllit të muzikës pop, Demi Lovato. /radioplus/


 

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing