Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Ndërron jetë regjisori Bekim Lumi zëri I jashtëzakonshëm i fillimeve të Radio Plus

Kulturë  |  30.07.2018 Ora 14:11   
Në mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë regjisori I njohur Bekim Lumi. Lumi do të kujtohet përherë si një regjisor I madh, një njeri u vullnetshëm, I përkushtuar dhe Beko I përgjegjshëm.

Kujtojmë se Bekim Lumi bëri për vete dëgjues të shumtë nga viti 2000 deri në vitin 2002, kur ishte pjesë e Radio Plus si një zë I jashtëzakonshëm. Stafi I Radio Plus kishte fat të punojë nga afër me njeriun e artit dhe mentorin e palodhshëm.

Radio Plus shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjen Lumi dhe të gjithë ata që punuan e ishin të afërt me të.

I përjetshëm kujtimi për ty Bekim Lumi. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Kulturë

Marketing