Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Arnold Schwarzenegger dhe Linda Hamilton bashkë pas 34 vitesh në “Terminator 6”

Film  |  27.09.2018 Ora 15:07   
Linda Hamilton luajti rolin e Sarah Connor përkrah Arnold Schwarzenegger në filmin “Terminator” I cili u lansua në vitin 1984, pikërisht 34 vite më parë, duke u bërë një nga filmat më të pëlqyer të asaj kohe.

Ndërsa tani dyshja prej aktorësh Linda 62 vjeq dhe Arnold 71 janë bërë bashkë në xhirimet e “Terminator 6”. Linda ishte më pastaj pjesë e “Terminator 2: Judgment Day” I lansuar në vititn 1991, por që ishte jashtë projektit filmik të 2009-tës “Terminator Salvation” ku u shfaq vetëm zëri I saj.

Se Linda do të jetë në këtë pjesë të filmit, u bë e ditur gjatë verës ku ajo u pa gjatë xhirimeve në Spanjë, ndërsa në kastë aktorë të tjerë janë edhe Mackenzie Davis, Diego Boneta, Gabriel Luna dhe Natalia Reyes. Filmi I ri Terminator do të lansohet në nëntorin e vitit 2019-të, ndërsa regjisor I filmit është Tim Miller./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing