Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ragbi: Kosova dhe Austria do të përballen më 1 prill në stadiumin e Hajvalisë

Sport  |  16.03.2023 Ora 13:05   
Kosova do të përballet ne lojën e Ragbit me Austrin me datën 1 Prill 2023 ne stadiumin e Hajvalisë ka noftuar Federata e Ragbit të Kosovës.

"Është konfirmuar!! Kosova dhe Austria do të përballen më 1 prill në stadiumin e Hajvalisë në orën 13:00.
Ejani dhe mbështesni ekipin tonë kombëtar të Ragbit që do të luajë ndeshjen e tyre të parë ndërkombëtare të XV" thuhet në noftim.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Sport

Marketing