Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Agjenda e Teatrit Kombëtar të Kosovës për muajin prill

Klima  |  05.04.2023 Ora 8:34   

Teatri Kombëtar i Kosovës, ka paraqitur agjendën e shfaqjeve për muajin Prill, 2023.

Sonte dhe nesër (4 dhe 5 prill) në ora 20:00, Teatri Kombëtar i Kosovës do të shfaqë para publikut shfaqjen ‘Gratë’, të regjisores Nastazja Domaradzka.

Kurse më datën 6 prill në ora 20:00, do të ketë shfaqje nga Baleti Kombëtar i Kosovës me shfaqjen ‘EXIL’, të koreografit Eno Peçi.

Kurse datat tjera të shfaqjeve janë si në vijim:

Komentet

Marketing

 

Tjera në Klima

Marketing