Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ansambli “Shota” me koncert si dedikim për instrumentistin e ndjerë Mentor Krasniqi

Klima  |  17.05.2023 Ora 8:43   

Ansambli Kombëtar i Këngëve dhe Valleve “Shota” po vjen me koncertin e radhës i cili i dedikohet instrumentistit tashmë të ndjerë të ansamblit, Mentor Krasniqi.

Koncerti mbahet me datë 19 maj në sallën e amfiteatrit-Pallati i Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë, me fillim në ora 19:00.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Klima

Marketing