Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rebecca Ferguson u vendos për një rol në Best Served Cold

Film  |  31.05.2023 Ora 11:17   
Rebecca Ferguson është në bisedime për të luajtur në 'Best Served Cold'.
 
Aktorja 39-vjeçare do t'i bashkohet kastit të filmit të ri të bazuar në librin më të shitur me të njëjtin emër nga Joe Abercrombie me helmerin e "Deadpool" Tim Miller që do të drejtojë.
 
Botuar fillimisht në vitin 2009 si pjesë e serisë së Abercrombie 'First Law World', 'Best Served Cold' tregon historinë e mercenares Monza Murcatto (Ferguson), tradhtinë që e përjashton atë dhe kërkimin e saj për hakmarrje që ndryshon një komb përgjithmonë.
 
Abercrombie e ka përshtatur historinë e tij për ekranin e madh dhe shërben si producent në film. Të tjerë të përfshirë në anën e prodhimit përfshijnë David Ellison, Dana Goldberg dhe Don Granger për Skydance.
 
Rebecca luan në ekskluzivitetin "Mission: Impossible" si agjentja e MI6 Ilsa Faust, por nuk dëshiron që alter egoja e saj të ketë një projekt spin-off të pavarur pasi ajo ndjen se dinamika e ekipit e bën serialin të suksesshëm.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing