Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dje në TTK u dha premiera ‘Udhëtim i gjatë drejt natës’, reprizat vijnë edhe për tre ditë tjera

Klima  |  01.06.2023 Ora 8:39   

Dje në Teatrin Kombëtar të Kosovës është shfaqur premiera “Udhëtim i gjatë drejt natës”, i regjisores, Iliriana Arifi.

Në këtë shfaqje e cila erdhi premierë në Teatrin Kombëtar, luajnë aktorët: Ernest Malazogu, Arta Selimi, Allmir Suhodolli, Don Shala dhe Florie Bajoku.

Kjo shfaqje ndriçon rrugën drejt shërimit dhe ofron një mesazh të fuqishëm shprese në mes të netëve më të errëta.

Reprizat jepen më 1, 2 dhe 3 qershor në ora 20:00, në Amfiteatrit të Teatrit Kombëtar të Kosovës.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Klima

Marketing