Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Produktet e kuzhinës që ndihmojnë në pastrimin e brendësisë së veturës

Auto  |  18.07.2023 Ora 11:12   
 

Një ekspert pastrimi ka zbuluar një mënyrë gjeniale për të pastruar brendësinë e veturës, duke përdorur vetëm disa gjësende të përditshme, raportoi të hënën “The Sun”.

Përmes një postimi në “TikTok”, mësuesi specialist i pastrimit @wikihow.cleaning, ka treguar disa mënyra se si mund të pastrohet brendësia e veturës.

Filtri i kafesë është një nga gjërat që mund të ndihmojë në pastrimin e zonave që vështirë se mund të pastrohen.

 

Një tjetër gjë që mund të ndihmojë në pastrim dhe shkëlqim të brendësisë së veturës është vaji i ullirit.

 

Vaji i ullirit jo vetëm që ndihmon në zhdukjen e papastërtisë, por edhe mbron nga çarjet.

Të dy artikujt janë relativisht të lirë./koha/

Komentet

Marketing

 

Tjera në Auto

Marketing