Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Pagat e çmendura të PSG

Sport  |  06.02.2018 Ora 15:38   
         Shifrat qarkullonin prej kohësh dhe ishin me të vërtetë të frikshme por tashmë L’Equipe i ka vendosur të gjitha sipas rradhës, duke publikuar pagat e të gjithë futbollistëve që luajnë në Ligue 1. Dominon Paris Saint Germain me Neymar Jr që është i pari në listë përsa u përket futbollistëve më të paguar. Braziliani arkëton 3 milionë e 67 mijë euro pagë bruto në muaj duke i vendosur të gjithë në rresht. Në 13-shen e parë, janë plot 12 lojtarë të parizienëve teksa bën përjashtim vetëm Radamel Falcao i Monacos. Supersport.al

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing